Bases Loaded 3

Gry na NES - Bases Loaded 3Gry na NES - Bases Loaded 3

Zastanawialiście się kiedyś, co tak bardzo pociąga Amerykanów w baseballu? Bases Loaded 3 pomoże Wam rozgryźć tą zagadkę.

Większość myśli pewnie w tym momencie, że to gra sportowa przeznaczona wyłącznie na rynek amerykański - i tak i nie. Na konsoli u nas (w Europie) nie była specjalnie znana (zresztą w Azji pewno też), ale jako darmowy ROM pobrać trzeba! :)

W Bases Loaded 3 mamy możliwość gry samemu, lub z kolegą/koleżanką (taaa, już widzę dziewczynę grającą w bejsbol ;]), czyli standard w większości gier sportowych. Oprócz tego dano nam nietypowe dodatki, o które w starych grach bardzo trudno. Po pierwsze - możliwość obejrzenia meczu rozgrywanego między drużynami prowadzonymi przez komputer. Po drugie - mamy opcje edycji zawodników (hmmm być może po raz pierwszy w historii gier sportowych?), możemy zmienić zarówno nazwisko, jak i wszelkie statystyki określające gracza (wolno nam nawet stwierdzić, czy jest on prawo- czy leworęczny).

Co do samej gry - do wyboru jest 13 drużyn (Amerykanie nie wierzą w przesądy ;p), każda ma własne logo i barwy strojów. Mecze można rozgrywać na 3 stadionach o różnych wymiarach. (Najważniejsze, że owe wymiary mają odzwierciedlenie w samej rozgrywce, a nie są to tylko suche liczby). Mamy też lekki zarys menedżerski - sami wybieramy skład przed meczem (chociaż powiem szczerze, że ja niewiele rozumiem z ukazanych statystyk zawodników i zawsze wybieram gotowy, przedstawiony skład ;]) Mecze są bardzo dynamiczne, jeśli ktoś zna zasady panujące w tym egzotycznym dla Europejczyków sporcie, będzie się świetnie bawił. Miotanie piłek z prędkością prawie 100 mil na godzinę albo atomowe wybicia na home run dają sporo radości. Grafika i muzyka stoją na bardzo wysokim poziomie, jak na grę z 1991 roku. Występuje kilka płynnie zmieniających się w zależności od sytuacji na boisku ujęć kamery (jest to bardzo dobrze wykonane, nie przeszkadza w sterowaniu drużyną). Muzyka jest przyjemna, nie ma się co czepiać ;) Przede wszystkim widać w Bases Loaded 3, że jest to gra stworzona przez ludzi, którzy pasjonują się baseballem (Amerykanów), starali się w grze oddać całe jego piękno.

Jeśli więc przypadkiem jesteś fanem odbijania piłki kijem, albo chcesz po prostu lepiej poznać ten sport spróbuj zagrać w Bases Loaded 3, a nuż się uda pokochać to, co kręci miliony ludzi za oceanem.
Autor: Evil

pobierz Bases Loaded 3 z pegasusa, nes

Powróć do listy gier na "B"

Zabronione jest bezpośrednie linkowanie ROM-ów / obrazków znajdujących się w naszym serwisie. Uszanuj nas i nie kradnij!