Binary Land

Gry na NES - Binary LandGry na NES - Binary Land 2

Stworzona w 1985 przez firmę Hudson Soft gra logiczna Binary Land jest świetnym przykładem na to, że gra nie musi być wcale skomplikowana, by zapewniała dobrą rozrywkę.

W grze sterujemy parą pingwinów (Malon i Gurin) które by się odnaleźć przedzierają się przez labirynty pełne pająków, pajęczyn i innych odwiecznych niebezpieczeństw czyhających na pingwiny.

Sterowanie odbywa się na zasadzie odwrotności, odbicia lustrzanego polegającego na tym że naciskając strzałkę w lewo Gurin idzie w lewo a Malon w prawo. Jako broń używamy coś podobnego do latarki która niszczy wrogów i pajęczyny.

Cała trudność polega na tym że nasze pingwiny poruszają się w odwrotnych kierunkach, a labirynt nie jest symetryczny co zmusza nas do wytężenia bożego daru zwanego podzielnością uwagi.

Gra nie posiada pięknej grafiki, różnorodnej oprawy dźwiękowej,w kółko powtarza się jeden utwór (Je te veux) jednak muszę stwierdzić że do tej gry lubię czasem wrócić :)
Autor: Potak

pobierz binary land z pegasusa, nes pobierz Binary Land PL z pegasusa, nes

Powróć do listy gier na "B"

Zabronione jest bezpośrednie linkowanie ROM-ów / obrazków znajdujących się w naszym serwisie. Uszanuj nas i nie kradnij!