Bird Week

Gry na NES - Bird WeekGry na NES - Bird Week

Gra z 1986, o dosyć nie spotykanej fabule, słabej, choć trzeba wziąć poprawkę na rok wydania, grafice i koszmarnej oprawie dźwiękowej. Naprawdę dla własnego dobra radzę przed włączeniem wyłączyć głośniki

Bird Week to gra w której naszym alter ego jest ptaszek - rodzic, a naszym jedynym celem nakarmienie ptaszków - dzieci latającymi tu i ówdzie motylkami. Brzmi banalnie? Nic bardziej mylnego! Nasz ptaszek jest dosyć cherlawy, ma problemy z poruszaniem się na wietrze, przez co złapanie motylka jest trudniejsze niż by się mogło wydawać. W dodatku na nasze życie czyhają kręcące się w pobliżu gniazda złowieszcze czarne ptaki, przypominające skrzywdzonego przez los szczura koty, zabójcze lotopałanki i masa innego dziadostwa. Ale też znowu tak strasznie nie jest, po wyczuciu sterowania gra się całkiem przyjemnie.

Bird week nie może być uznany za dobrą grę, raczej nie przykuje na dłużej niż kilka minut, ale ktoś jak jest z natury ciekawy, to może sobie zaobaczyć jak kiedyś wyglądały gry.
Autor: Gararz

pobierz Bird Week z pegasusa, nes

Powróć do listy gier na "B"

Zabronione jest bezpośrednie linkowanie ROM-ów / obrazków znajdujących się w naszym serwisie. Uszanuj nas i nie kradnij!