Chip 'n Dale Rescue Rangers 2

Gry na NES - Chip & Dale 2Gry na NES - Chip & Dale 2

Jedna z moich ulubionych zręcznościówek na Pegasusa. Warto powiedzieć dlaczego.

Kto nie zna kreskówki z telewizji to dla wtajemniczenia: Chip i Dale należą do tzw. Brygady „RR” mająca za zadanie unieszkodliwić ich głównego przeciwnika – Spaślaka (oryginalnie Fat Cat). Ale to tak tylko rolą przypomnienia…

Spaślak (z bajki wolę to określenie :D) nastawił bombę w jednej z restauracji . Ktoż mógłby pokrzyżować jego plany? Oczywiście, do walki przystępują dwie przesympatyczne wiewióry :D Ale nie tak szybko, zanim ostatecznie rozprawią się ze Spaślakiem czeka ich kilka ciekawych lokacji (od wielkiej zamrażarki do Big Bena) do przebycia. Jak to zawsze bywa, po drodze spotkają na drodze różne przeszkadzajki, ale co to dla nich.

Graficznie gra przedstawia się podobnie jak w pierwszej części, postaci jednak są bardziej kolorowe i dzięki temu milej się na nie patrzy. Muzyka iście bajkowa, jak dla mnie spełnia swoje zadanie, czyli uprzyjemnia całą rozgrywkę. Co z grywalnością? Zdecydowanie polecam tryb dla dwóch graczy (chwytanie kompana i potem rzucanie go do dziury to niezła frajda :D). Do wyboru kilka rodzajów broni miotanej, od tradycyjnych skrzynek do ogłuszonych przeciwników . Wadą może być liniowość fabuły, bowiem ciągłe chodzenie w prawo albo w lewo, a po każdym levelu Boss (którego zawsze się w podobny sposób pokonuje) – może znudzić. Tylko kto na to patrzał, kiedy takie gry wychodziły na Pegasusa :D

Podsumowując, świetna gra dla dwóch osób (szczególnie kiedy jest to młodsze rodzeństwo :D), w pojedynkę nie ma tyle zabawy.
Autor: Orlasek

pobierz Chip and Dale 2 z pegasusa, nes

Powróć do listy gier na "C"

Zabronione jest bezpośrednie linkowanie ROM-ów / obrazków znajdujących się w naszym serwisie. Uszanuj nas i nie kradnij!