Choujin Sentai - Jetman

Gry na NES - Choujin Sentai - JetmanGry na NES - Garfield - Choujin Sentai - Jetman

Większość graczy omylnie twierdzi, że gra ta jest oparta na popularnym serialu Power Rangers jednak są oni w błędzie ponieważ gra ta opierała się na japońskim serialu Chojin Sentai Jetman, ale kto by się tym przejmował - przecież i tak wyglądają jak Power Rangersi :)

Czas przejść do oceny gry - została ona wydana w 1991 i jak na ten rok grafika prezentuje się średnio – Nie ma jakichś wspaniałych efektów, ale nie drażni oczu i ogólnie mówiąc "ujdzie", inaczej jest z oprawą muzyczną, która stoi na wysokim poziomie, utwory w grze idealnie pasują do bohaterskich wojowników i szybko wpadają w ucho. Gorzej jest z poziomem trudności - każdy nieco bardziej zaawansowany gracz przejdzie grę bez straty życia nawet na najwyższym poziomie trudności, długość gry też nie zadowala - rozgrywka trwa około godzinę.

Gra jest dosyć różnorodna mamy do wyboru pięć plansz, które możemy pokonywać w dowolnej kolejności, na końcu każdej z nich walczymy megazordem z ogromnymi przeciwnikami. W każdej z tej tras możemy sterować jednym z pięciu wojowników: czerwonym, czarnym, niebieskim, żółtym i białym-który tak naprawdę jest różowo-biały, w zależności od postaci walczymy mieczem, strzelamy pistoletem, lub walczymy czymś w rodzaju "super pięści" dodatkowo po zdobyciu symbolu orła możemy przyciskiem SELECT zniszczyć wszystkich przeciwników na ekranie. Po zakończeniu pięciu pierwszych tras mamy możliwość zagrania w ostatnią która toczy się na statku UFO, który próbuje zniszczyć Ziemię.

Podsumowując gra jest typowym średniakiem, ze średnią grafiką i niskim poziomem trudności, na szczęście dobre audio i różnorodność powodują, że gra potrafi wciągnąć. Każdy szanujący się fan Power Rangers i innych podobnych do nich japońskich produkcji powinien w nią zagrać.

Ocena: 6/10

Autor: olimpijczyk00

pobierz Choujin Sentai - Jetman, nes

Powróć do listy gier na "C"

Zabronione jest bezpośrednie linkowanie ROM-ów / obrazków znajdujących się w naszym serwisie. Uszanuj nas i nie kradnij!