Crash 'n the Boys - Street Challenge

Gry na NES - Crash 'n the Boys - Street ChallengeGry na NES - Crash 'n the Boys - Street Challenge

Crash 'n the Boys- Street Challenge jest grą studia Technos, o znanej postaci jaką jest Kunio. Co prawda tutaj jest zwany Crash, a wydarzenia nie mają związku z Nekketsu, to jednak charakter i model graficzny postaci jest ten sam, więc uważam że można to wspólnie zakwalifikować (podobno w Japońskiej wersji Southside High to właśnie Nekkesu high). Jest to swego rodzaju olimpiada, a już na pewno gra sportowa.

Na początku wybieramy jeden z 3 trybów rozgrywki: Normal, w którym wybieramy drużynę i uczestniczymy w pełnych zawodach, zdobywając medale, za które możemy kupić wspomagacze w sklepie Short, gdzie startujemy w 3, wybranych konkurencjach, i Practice gdzie do woli możemy trenować wybraną dyscyplinę. Jest ich pięć: bieg z przeszkodami na 400 metrów, rzut młotem (lekko połączony z golfem), pływanie (a w rzeczywistości topienie przeciwnika), skakanie po dachach i zapasy (które mają sporo z wrestlingu). Grę możemy toczyć nawet we cztery osoby, z tym że na raz mogą grać tylko 2 osoby. Rzecz jasna cała gra okraszona jest przemocą, bijatyką i porządnym laniem. Pod tym względem nie ustępuje innym pozycjom z Kuniem. I tak biegają trudno osiągnąć przewagę, dopóki nie zaczniemy okładać wroga barierkami bądź kopniakami. A skaczemy po dachach używając tyczki i monocykla jadąc po linie. Dużo humoru i akcji to twarda zaleta tej gry. Trzeba pamiętać jednak, że kwintesencją tej gry jest multiplayer, który rzecz jasna nie zawodzi. Mnogość rozwiązań pozwala na długie pojedynki między graczami.

Grafika jest w sam raz. ładne szczegóły, ale to co powinno być wyraźne jak najbardziej takie jest. Mamy do czynienia z tym, do czego można się przyzwyczaić w grach Technos: charakterystyczna grafika i muzyka. Ale tu następuje niespodzianka, gdyż jest sporo całkiem innych utworów, które jak najbardziej pasują do rozgrywki.

Ocena: 9/10


Czy polecam: Pozycja obowiązkowa dla każdego, kto gra na pegazusie w cokolwiek poza logicznymi grami. Można się spocić, pośmiać, pomęczyć, dużo godzin świetnej zabawy. Mimo kilku wad, grywalność stoi na bardzo wysokim poziomie.
Autor: wanna-amigo

pobierz Crash 'n the Boys - Street Challenge z pegasusa, nes

Powróć do listy gier na "C"

Zabronione jest bezpośrednie linkowanie ROM-ów / obrazków znajdujących się w naszym serwisie. Uszanuj nas i nie kradnij!