Dizzy The Adventurer

Gry na NES - Dizzy The Adventurer (PL)Gry na NES - Dizzy The Adventurer (PL) 2

Dizzy the Adventurer - jak sama nazwa wskazuje jest to przygodówka z jajem w tytule :p Po raz kolejny Codemasters daje nam do rozwiązania garść zagadek i łamigłówek.

W tej części gry nasz bohater ma za zadanie uratowanie swojej ukochanej Daisy z zamku złowrogiego czarnoksiężnika Zaksa. Po drodze jajo musi zebrać 50 gwiazdek i kilkakrotnie pogłówkować, żeby użyć odpowiednich przedmiotów w odpowiednich miejscach. Nic niezwykłego :p

Oprawa wizualna jest typowo "Dizzy'owa", każdy widział jakąś grę z tej serii, ta wygląda podobnie ;p Moim zdaniem jest to najprostsza z gier o jajowatym bohaterze, niestety zbyt prosta :( bardzo krótka i nieskomplikowana, tym niemniej daje sporo radości i warto ją mieć w swoich zbiorach.

Nie ma się co specjalnie rozwodzić nad Dizzy the Adventurer, gra jest na tyle krótka, że każdy może w nią zagrać i ukończyć w kilkadziesiąt minut. A jak się nie spodoba... Hmmm zawsze można z głównego bohatera i jego rodziny zrobić porządną jajecznicę, omlet, czy przeznaczyć ich na pisanki. :)
Autor: Evil

pobierz Dizzy the Adventurer z pegasusa, nes

Powróć do listy gier na "D"

Zabronione jest bezpośrednie linkowanie ROM-ów / obrazków znajdujących się w naszym serwisie. Uszanuj nas i nie kradnij!