Don Doko Don 2

Gry na NES - Don Doko Don 2Gry na NES - Don Doko Don 2

Don Doko Don 2 to gra wydana przez Taito w 1992 r. W grze sterujemy postacią z młotkiem. Możemy nim uderzać w przeciwników, a później nimi rzucać. Fabuła: W zamku jest ślub. Podczas ceremonii przyleciała wrona i w imieniu króla Waruwaru zmieniła pana młodego (księcia) w żabę. Nasz bohater z towarzyszem zwrócili się o pomoc do czarodziejki. Ta powiedziała, że aby przywrócić panu młodemu prawdziwą postać potrzebuje pięciu składników. Wyruszamy, więc po te składniki. Podczas gry zbieramy diamenty i kwadraty z podobizną ryby.

Możemy również znaleźć ulepszenie naszej broni i serca. Mamy do pokonania 5 poziomów po których walczymy z bossami. Po zabiciu bossów dostajemy potrzebne nam składniki. Przynosimy je do czarodziejki, a ta sporządza miksturę. Król Waruwaru kradnie ją, więc musimy mu ją odebrać. Czarodziejka daje nam kulę, abyśmy mieli czym rzucać w króla. Po jego pokonaniu wylewamy miksturę na księcia, a ten wraca do dawnej postaci. Ślub dochodzi do skutku i pokój wraca do ich krainy. Gra jest ciekawa i zasługuje na uwagę. Oprawa graficzna i muzyczna stoją na wysokim poziomie. Moim zdaniem, ten kto szuka dobrej gry platformowej nie zawiedzie się.
Autor: zxcv

Don Doko Don 2 z pegasusa do pobrania, nes

Powróć do listy gier na "D"

Zabronione jest bezpośrednie linkowanie ROM-ów / obrazków znajdujących się w naszym serwisie. Uszanuj nas i nie kradnij!