Double Dragon II - The Revenge

Gry na NES - Double Dragon 2Gry na NES - Double Dragon 2

Świetna bijatyka, jedna z lepszych w swoim gatunku. Gra polega na uwolnieniu ukochanej z rąk złoczyńców. Ty, jako napakowany facet, masz temu podołać. :)

Bez wrogów nie byłoby bijatyki. W grze spotkasz na swojej drodze cały wachlarz przeciwników - od gości z nożami przez kobiety z łańcuchami do nieźle wysportowanych ninja. Co ciekawe, każdy z nich ma inną odporność na zadawane im ciosy. Po każdym levelu stajesz oko w oko z Bossem, których też jest całkiem sporo rodzajów. Jeżeli któryś z przeciwników ma broń, a Ty go powalisz, możesz mu ją zabrać i nią dobić. Jednak kiedy sie go pozbędziesz, do wieczności odchodzi oręż wraz ze swym właścicielem.

Lokacje są przeróżne, raz walczysz w fabryce, innym razem w helikopterze, uważając przy okazji by nie wypaść. Gra zawiera również elementy zręcznościowe, np. kiedy trzeba przeskakiwać z jednego pasa transmisyjnego na drugi.

Jeżeli chodzi o grafikę, to nie można powiedzieć nic złego na jej temat. Oprawa muzyczna również jest bez zarzutu, odgłosy walki są realistyczne (jak na NESa) i muzyka też trzyma klimat.

Grywalność. Zdecydowanie lepiej gre się przechodzi wraz z kumplem. Do wyboru dwa rodzaje multiplayera: można sobie robić nawzajem krzywde lub nie (ja osobiście preferuję drugi tryb, po Battleloads mam uraz do pierwszego :D). Jedyną wadą, którą można grze zarzucić to, że jest za krótka. Całą można przejść nawet w mniej niż godzinę. Jednak zawsze bardzo chętnie do niej wracam, bo zabawa jest przednia.

Tak więc jeżeli jeszcze nie spróbwałeś, to koniecznie ściągaj i graj. Polecam ją każdemu, kto ma z kim ją przejść, w pojedynkę nie ma tyle zabawy.
Autor: Orlasek

pobierz Double Dragon 2 z pegasusa, nes

Powróć do listy gier na "D"

Zabronione jest bezpośrednie linkowanie ROM-ów / obrazków znajdujących się w naszym serwisie. Uszanuj nas i nie kradnij!