Duck Hunt

Gry na NES - Duck HuntGry na NES - Duck Hunt

Gra powstała w roku 1984,wydana została przez Nintendo i jest przeznaczona do gry na Zapperze.

Krótko mówiąc Duck Hunt jest polowaniem na kaczki a naszym celem jest zestrzelenie wszystkich kaczek, jakie tylko nam wylecą pod lufę. Brutalne? A i owszem:>

Mamy do wyboru trzy rodzaje rozgrywki:
1 Duck,2 Duck oraz Clay Shooting.

W trybie 1 duck musimy zestrzelić wszystkie (czyli 10) kaczki jakie pojawią się na ekranie, na każdą kaczkę mamy trzy strzały. Na początku każdego poziomu pojawia się nas pies który wskakuje w krzaki by przepędzić kaczki. Każda kaczka "obija się" parę sekund po ekranie,po czym jeżeli nie trafimy odlatuje a nas pies pokazuje nam co o nas myśli:p

By przejść do następnego etapu musimy zabić 6 kaczek, a w każdym etapie kaczki latają coraz szybciej.

2 Ducks jest takim samym trybem jak 1 ducks tylko różni się tym że jednocześnie wylatują 2 kaczki przez co trudniej jest je zestrzelić,bo naboi nadal mamy tylko trzy sztuki.

Trzeci tryb to Clay Shotting, który stanowi całkiem inną grę. W tym trybie musimy zestrzelić dyski,które są wystrzeliwane parami. Gra jest zdecydowanie najtrudniejsza, ponieważ dyski się oddalają. W tym trybie tak samo jak w innych mamy do wykorzystania tylko 3 strzały, a by przejść do następnego etapu musimy zestrzelić co najmniej 6 dysków.

Grafika w grze prezentuje się bardzo ładnie jak na rok 1984, jest kolorowa, tylko niestety to co zobaczymy w pierwszym etapie, będzie towarzyszyć nam przez resztę rozgrywki bo sceneria jest w każdym etapie taka sama.

To samo się tyczy Clay Shotting, który mimo że wygląda zupełnie inaczej od Duck Hunta, to jednak grafika jest zawsze taka sama.

Mimo wszystko gra po prostu kipi grywalnością, jak byłem mały nie jeden dzień spędziłem mordując kaczki :p

Nie zostaje nic innego tylko siąść i grać :)
Autor: Potak

Duck Hunt pegasus, pobierz

Powróć do listy gier na "D"

Zabronione jest bezpośrednie linkowanie ROM-ów / obrazków znajdujących się w naszym serwisie. Uszanuj nas i nie kradnij!