Duck Tales 2

Gry na NES - Duck Tales 2Gry na NES - Duck Tales 2

Druga część przygód wujka Sknerusa. Po raz kolejny przyjdzie nam przemierzać świat w poszukiwaniu skarbów. Tym razem odwiedzimy Wodospad Niagara, Wyspę Wielkanocną, Trójkąt Bermudzki, egipskie piramidy i szkocki zamek. Lokacje są różnorodne,bardzo rozbudowane i pełne ukrytych przejść oraz sekretnych pomiesczeń. W każdej możemy też odnaleźć fragment tajemniczej mapy - zebranie wszystkich otworzy nam dostęp do ukrytej lokacji pełnej skarbów.

Tak jak i w pierwszej części jedyną bronią wujaszka jest jego niezawodna laska, ulepszana w czasie gry przez Diodaka. Oprócz niego znów pomocą służy nam Śmigacz gotowy w razie potrzeby zabrać nas do bazy, spotkamy też siostrzeńców udzielających nam cennych wskazówek.

Duck Tales 2 jest nieco łatwiejszą grą od swej poprzedniczki, wciąż jednak pozostaje sporym wyzwaniem dla gracza. Dźwięk i grafiką stoją na wysokim poziomie, ale największym atutem i tak jest niesamowita grywalność, która zapewni wiele miłych chwil spędzonych na poszukiwaniu starożytnych skarbów.
Autor: Gararz

Duck Tales 2 pegasus, pobierz

Powróć do listy gier na "D"

Zabronione jest bezpośrednie linkowanie ROM-ów / obrazków znajdujących się w naszym serwisie. Uszanuj nas i nie kradnij!