Eliminator Boat Duel

Gry na NES - Eliminator Boat DuelGry na NES - Eliminator Boat Duel

Słońce, plaża, morze... piękne łodzie i szybkie kobiety (lub na odwrót jak ktoś woli;p)...

Otóż to. W tej grze mamy doczynienia z łodziami, szybkimi łodziami (no i dziewczyny też się pokażą;]). Fabuły jako takiej nie ma, no bo i po co (jedynie przechwałki rywali)? Po prostu stajemy do wyścigu o sławę, pieniądze... no i kobiety oczywiście. Na wyścig może składać się kilka etapów z różnej perspektywy. I tak mamy:
- start z widokiem z boku łodzi, w którym liczy się głównie "wyczucie" dziewczyny ;) machającej flagą na znak rozpoczęcia potyczki;
- etap TPP - czyli widok z tyłu - gdzie ścigamy się pomiędzy słupkami;
- i runda z widokiem z góry, w której to walczymy o pozycję w pobliżu doków lub na mokradłach (niestety więcej scenerii nie ma).

W każdym etapie (oprócz startu) wyścig - po za rywalem - utrudniają różne przeszkody takie jak kłody, wybuchowe beczki, zielona czaszka działająca jak mina. Są również i bonusy jak nitro, znaczek $ czyli kaska lub topielcy. A skoro jest kaska to i musi być ją na co wydać. I tak po każdym wyścigu mamy możliwość np. naprawy zniszczeń, wzmocnienia kadłuba czy tuningu silnika. Więc jest o walczyć.

Przeciwnik oczywiście także ulepsza swoją łódź. No właśnie, co do rywali to jest nawet kilku i co kilka wyścigów się zmieniają (tylko pływają chyba ciągle tą samą łodzią;>). Każdy następny, rzecz jasna, jest coraz lepszy i - o ile na początku porażka nie eliminuje nas z turnieju - tak w dalszym etapie oznacza koniec gry.

Strona graficzna, może nie powala, ale czepiać się też nie ma czego, za to postacie we wstawkach wyglądają naprawdę świetnie. Muzyka nie jest co prawda mocną stroną gry, ale też specjalnie "nie gryzie" po uszach. Za to grywalność jest jej największym atutem. Zapewniam, że jedno przejście gry nie wystarczy, a do tego mamy 3 poziomy trudności oraz tryb na dwóch. Na prawdę polecam.
Autor: batter86

pobierz Eliminator Boat Duel z pegasusa, nes

Powróć do listy gier na "E"

Zabronione jest bezpośrednie linkowanie ROM-ów / obrazków znajdujących się w naszym serwisie. Uszanuj nas i nie kradnij!