Field Combat

Gry na NES - Field CombatGry na NES - Field Combat

Field Combat jest jedną z gier znajdujących się na sławnym kartridżu 168 in 1, a co za tym idzie jest dobrze znaną grą :)

W grze sterujemy latającym spodkiem, radarem czy co tam kto widzi, który ma możliwość strzelania oraz "wciągania" wrogów by przekabaceni walczyli po naszej stronie. Celem każdego etapu jest wdarcie się do bazy wroga co możemy osiągnąć poprzez zniszczenie broniących bazę wież. Zarówno nasza strona konfliktu jak i wroga dysponuje podobnymi oddziałami które mogą pojawić sie na polu walki. W epickim pojedynku możemy użyć wsparcia(naciskając jednocześnie A+B) ze strony ultra zwrotnych helikopterów, potężnych czołgów, niszczycielskich potrójnych dział,żołnierzy kosmosu oraz pojazdów ATV.

Potężnym sojusznikiem naszego wroga jest statek ufo który pojawia się na mapie i próbuje porwać jakąś naszą jednostkę. Jeżeli uda nam się zestrzelić UFO podczas próby kradzieży dostajemy sporą ilość punktów!

Całość oprawiona jest grafiką które jak na rok wydania (1985) nie jest jakaś zła, a utwór Wagnera "Ride of the Valkyries" dodaje grze jakże potrzebnej dramaturgii:)

Gra może i potrafi się szybko znudzić, jednak popykać chwilkę można:P
Autor: Potak

pobierz Field Combat z pegasusa, nes

Powróć do listy gier na "F"

Zabronione jest bezpośrednie linkowanie ROM-ów / obrazków znajdujących się w naszym serwisie. Uszanuj nas i nie kradnij!