Go! Dizzy Go!

Gry na NES - Go! Dizzy Go!Gry na NES - Go! Dizzy Go! 2

Go! Dizzy Go! to gra nietypowa pośród wszystkich tworów traktujących o perypetiach sympatycznego jaja. Nie mamy tu do czynienia z przygodówką, rozwiązywaniem łamigłówek, przenoszeniem cennego ekwipunku itd.

Tym razem dostajemy klasyczną arcade'ówkę (coś w stylu Pac-Mana). Nasz cel, to zjedzenie owoców w określonym czasie i unikanie wszelkiej maści niebezpieczeństw.

Oczywiście jak to bywa z grami o Dizzym, mamy tutaj fabułę, choć to może za duże słowo. Czarnoksiężnik Zaks porwał całą jajowatą rodzinę (i znajomych :p), no i oczywiście ruszamy im na ratunek. Pokonujemy kolejne etapy, uwalniając poszczególnych poszkodowanych. :)

Grafika w grze jest bardzo staranna, podobnie dźwięki. Muzyka po dłuższym obcowaniu z Go! Dizzy Go! zaczyna nużyć, ale co tam, zawsze można wyłączyć emulowanie dźwięku i zapuścić coś z Winampa. Grę można polecić każdemu, zwłaszcza jeśli ten ktoś ma w domu rodzeństwo, bo nawet na emulatorze i przy użyciu klawiatury można się świetnie bawić w trybie dla dwóch osób, gdyż nie trzeba tu wykonywać spektakularnych ruchów, przez co bez pada można się spokojnie obejść. :)

Po prostu dobra gra, polecam ;)

Uwaga! ROM stanowi zlepek 4 gier, znajdziecie na nim Go! Dizzy Go!
Autor: Evil

pobierz Go Dizzy Go z pegasusa, nes

Powróć do listy gier na "G"

Zabronione jest bezpośrednie linkowanie ROM-ów / obrazków znajdujących się w naszym serwisie. Uszanuj nas i nie kradnij!