Goal 3 (Kunio Kun no Nekketsu Soccer League)

Gry na NES - Goal 3Gry na NES - Goal 3

Muszę stwierdzić że od kiedy pierwszy raz włączyłem tą grę, cały czas ta gra jest moim "numero uno" wśród nie tylko gier piłkarskich na Nes'a, ale też jest jedną z najbardziej grywalnych gier na NES'a jaka powstała :)

Gra zostałą wydana w 1993 przez japońską firmę Technos.

Fabuła gry jest prosta, musimy wygrać Ligę Technos drużyną Nekketsu.

Do wyboru mamy 3 tryby:

SEZON:
W sezonie możemy wybrać czy gramy samemu czy z 2 playerem.
Musimy podbić 4 ligi o skali trudności od najłatwiejszej do najtrudniejszej:
Asia League: Korea, Tailandia oraz Mongolia
Africa League: Kamerun, Gwinea i Senegal
South America League: Argentyna, Brazylia i Meksyk
Euro League: Anglia Włochy i Niemcy

FRIENDLY:
gdzie gramy od dwóch do czterech osób,każdy przeciwko sobie wybranym przez siebie krajem.

PENALTIES:
po prostu rzuty karne, wybieramy zespół i atakujemy bramkę wroga.

W grze możemy grać na róznej nawierzchni, na każdej gra sie inaczej co jest dodatkowym plusem gry :) Na nawierzchni trawiastej występują silne wiatry oraz burze, może zwiać nam piłke, a w deszczu na boisku robią się kałuże. Utrudniają one nam bieg, piłka może namoknąc,a nie daj Boże jak uderzy jeszcze piorun, który może znokautowac naszego zawodnika, ale też naelektryzować naszą piłkę:) Występuje też nawierzchnia ziemsita która podczas deszczu zamienia sie w błoto w którym nasz zawodnik może utonąć. Trzeci tym boiska to boisko z nawierzchnią piaskową,która sprawia ze piłka po prostu grzęznie w piasku po strzale czy podaniu.

Fajnym rozwiązaniem jest tez możliwość ustawienia taktyki zespołu, jak i stylu gry naszego zespołu oraz polecenia które wydajemy innym członkom naszej drużyny. Zespoły w tej grze są bardzo zróżnicowane, nie róznią sie tylko kolorami koszulek jak to bywa w grach pilkarskich na nesa, ale też ogólnie rysami twarzy,taktyka gry, i super strzałami. Jeśli mowa o zróżnicowaniu nie można zapomnieć o całej palecie strzałów zawodników, mamy do dyspozycji strzały z ziemi, z wyskoku, przewrotki,szczupaki, uderzenia z główki a do tego różne sztuczki takie jak drybling, podbicie piłki jak i chodzenie na piłce:)

Krótko mówiąc gra mimo że ma elementy bijatyki miażdży swoją różnorodnością większość (a dla mnie wszystkie) gry piłkarskie na NES'a! Do tego dochodzi bardzo przyjemna,trochę żartobliwa, kolorowa grafika oraz dobra muzyka która jest nie dość że przyjemna to jeszcze bardzo zróżnicowana. Jak dla mnie Kunio Kun No Nekketsu Soccer League jest istną perełką gier NESowych oraz zapewnia godziny a nawet i dnie dobrej zabawy.
Autor: Potak

Goal 3 z pegasusa do pobrania, nes pobierz Goal 3 PL z pegasusa, nes

Powróć do listy gier na "G"

Zabronione jest bezpośrednie linkowanie ROM-ów / obrazków znajdujących się w naszym serwisie. Uszanuj nas i nie kradnij!