Ice Ice! Hockey Challenge

Gry na NES - Ice Ice! Hockey ChallengeGry na NES - Ice Ice! Hockey Challenge

Ike Ike! Nekketsu Hockey Bu to następna stworzona przez firmę Technos gra z cyklu sport bez zasad. Tym razem przyszła kolej na hokej...

W grze mamy możliwość zagrania tryb Story oraz 2 tryby do gry ze znajomymi.

Pierwszy tryb to typowy vs, gdzie dwóch playerów wybiera drużyny i grają między sobą, a drugi to to samo tylko na czterech graczy:).

W Story mamy za zadanie wygranie turnieju hokejowego pokonując 9 drużyn.

Każda z drużyn dysponuje innym ekwipunkiem,które zdobywamy wygrywając mecz. Każdy zdobyty sprzęt ma inne statystyki, inaczej gra się danym sprzętem, tak więc trzeba po prostu popróbować co komu najbardziej odpowiada.

Gra z początku wydaję się być prosta, jednak z czasem drużyny są coraz trudniejsze, lecz mimo tego gra nie jest specjalnie trudna. Kierujemy postacią która aktualnie jest w posiadaniu krążka, możemy strzelać lekko bądź mocno - przytrzymując długo przycisk strzalu , podawać górą lub dołem , strzelać krążkiem z wyskoku, a do każdy członek naszego teamu zna inny "super strzał".

Tak więc opcji na zdobycie gola jest wiele, niestety wystarczy znaleźć dobrą pozycję na boisku, by wszystkie strzały zaczęły wchodzić do bramki - co jest akurat dużą wadą bo gra robi się po prostu powtarzaniem strzałów z jednej pozycji.

Mamy do dyspozycji kilka boisk,na jednym jest nierówny lód, na innym zawodnik może się odbijać od band, boisko na którym strzelają pioruny lub po prostu zwyczajne bez żadnych udziwnień.

Graficznie gra prezentuje się ładnie, mamy kolorowych zawodników oraz ładnie wykonane boiska,muzyka jest dobra więc nie ma na co narzekać;)

Być może tryb Story jest troszeczkę za łatwy, potrafi być trochę monotonny, jednak jak to gry z serii Nekketsu najlepiej gra się w nie na dwie osoby.
Autor: Potak

Ice Ice! Hockey Challenge pegasus, pobierz

Powróć do listy gier na "I"

Zabronione jest bezpośrednie linkowanie ROM-ów / obrazków znajdujących się w naszym serwisie. Uszanuj nas i nie kradnij!