Jungle Book

Gry na NES - Jungle Book, Księga DżungliGry na NES - Jungle Book, Księga Dżungli

The Jungle Book to rozbudowana gra zręzcnościowa oparta na filmie rysunkowym Disneya. Składa się z dziesięciu zróżnicowanych poziomów zapełnionych wieloma gatunkami nieprzychylnych nam stworzeń. Plansze są duże, i wielopoziomowe, niestety nie mamy możliwości przesuwania ekranu na dowolną odległość i nie wiemy co jest dalej, przez co nieraz trzeba wykonać skok w nieznane, licząc że uda się uniknąć wpadnięcia w przepaść.

W każdej planszy mamy pełną swobodę ruchu, nie ma określonego miejsca do którego trzeba dojść, musimy zebrać tylko odpowiednią ilość diamentów rozrzuconych po całym obszarze. Dodatkowo w co drugiej planszy czeka na nas boss. Każdy jest bardzo silny i teoretycznie trudny do pokonania. Ale tylko teoretycznie, gdyż w czasie gry możemy zbierać maski dające nam na pewien czas nieśmiertelność i amunicję do lepszej niż standardowy banan broni. Z tymi dodatkami bossowie nie stanowią większego problemu. Oprócz wcześniej wymienionych dodatków ważną znajdźką jest szpadel który otwiera nam dostęp do bonusowego levelu w którym zdobyć możemy dodatkowe życia i punkty.

Jako zręcznościówka Jungle Book jest dosyć wymagająca i wniektórych miejscach przyjdzie się nieźle napocić, ale duża ilość dodatkowych żyć sprawia, że nie powinno być większych problemów z jej ukończeniem.
Autor: Gararz

pobierz Jungle Book z pegasusa, nes

Powróć do listy gier na "J"

Zabronione jest bezpośrednie linkowanie ROM-ów / obrazków znajdujących się w naszym serwisie. Uszanuj nas i nie kradnij!