Kaiketsu Yanchamaru 3 - Taiketsu! Zouringen

Gry na NES - Kaiketsu Yanchamaru 3 - Taiketsu! ZouringenGry na NES - Kaiketsu Yanchamaru 3 - Taiketsu! Zouringen

Gra wydana w 1993 roku przez Iram Corp. Kontynuacja dwóch poprzednich części z tej serii.

Fabuła gry nie jest skomplikowana. Dwóch typów porywa księżniczkę, którą musimy uratować przemierzając kolejno 6 krain a na końcu walczyć z głównym wrogiem ratując księżniczkę.

Trzecia część w porównaniu do swoich poprzedników jest bardziej grywalna - ma ładniejszą grafikę (dobrze dobrane kolory, ładne animacje bossów) lepsze efekty dźwiękowe i dobrze dobraną muzykę do każdego poziomu.

Nasz bohater potrafi dużo niezwykłych sztuczek. Skakać na kiju, kręcić się na nim oraz strzelać z niego i pływać, a także ślizgać. Te wszystkie umiejętności pomagają mu w walce. Każdy boss jest dobrze wymyślony ale nie sprawia trudności, aby go pokonać nie trzeba zbytnio się wysilać. Lecz małym utrudnieniem jest znalezienie kluczy, które są czasami trudno ukryte.

Ogólnie gra jest ciekawa i można chętnie w nią zagrać. Nie jest trudna a dobra muzyka sprawia, że gra naprawdę jest godna zwrócenia na nią uwagi.
Autor: Cavesej

pobierz Kaiketsu Yanchamaru 3 - Taiketsu! Zouringen z pegasusa, nes

Powróć do listy gier na "K"

Zabronione jest bezpośrednie linkowanie ROM-ów / obrazków znajdujących się w naszym serwisie. Uszanuj nas i nie kradnij!