Konami Sports in Seoul

Gry na NES - Konami Sports in SeoulGry na NES - Konami Sports in Seoul

Jedna z wielu nesowych olimpiad, wydana w 1988r z okazji Igrzysk Olimpijskich w Seulu. Do mistrzów gatunku tej grze sporo brakuje, ale i tak warto ją odpalić.

Dlaczego? A no dlatego że jest tu kilka ciekawych i bardzo grywalnych konkurencji. Moją ulubioną jest kajakarstwo górskie, w którym zaliczamy slalom po rwącej rzece z widokiem z góry. Bardzo dobre są też Tea Kwon Do, strzelanie do rzutków i dosyć skomplikowane, ale po opanowaniu ustawień dające dużo frajdy, łucznictwo. Szermierka, skoki do wody, ćwiczenia na drążku i bieg z przeszkodami są już mniej ciekawe, a w rzut młotem, skok o tyczce, trójskok, pływanie bez pada się nie pogra.

Do wyboru mamy trzy tryby rozgrywki: trening, olimpiadę i pojedynek z drugim graczem. W trybie olimpiady zawody podzielone są na dni, żeby przejść do kolejnego dnia trzeba osiągnąć odpowiednie wyniki w poszczególnych konkurencjach. Na treningu możemy poćwiczyć dowolną dyscyplinę, a w trybie vs możemy się zmierzyć z przeciwnikiem w szermierce, tae kwon do i siłowaniu na rękę.

Grafika nie jest powalająca, ale jak na rok produkcji całkiem przyzwoita. Dużym plusem jest za to oprawa dźwiękowa. Całkiem przyjemna muzyka, a co ciekawe w czasie zawodów możemy usłyszeć głos spikera - nie żadne piski i trzaski ale normalną mowę.
Autor: Gararz

pobierz Konami Sports in Seoul z pegasusa, nes

Powróć do listy gier na "K"

Zabronione jest bezpośrednie linkowanie ROM-ów / obrazków znajdujących się w naszym serwisie. Uszanuj nas i nie kradnij!