Kontakt


Gry-Pegasus - KontaktJeśli zauważyłeś na stronie jakieś błędy, masz sugestie dotyczące jej zawartości, bądź chcesz pomóc w rozwoju serwisu, np. prowadząc jakiś dział - skontaktuj się ze mną, wysyłając e-mail na moją skrzynkę evil@gry-pegasus.xaa.pl albo evil.nesowiec@gmail.com

Możesz się również ze mną skontaktować przez Gadu-Gadu, pisząc na numer 480832 (Najczęściej "niewidoczny", w miarę możliwości postaram się odpisać na wszystkie wiadomości ;]). Pamiętaj jednak, że moje gg nie jest wyszukiwarką gier, od tego jest odpowiedni dział na forum i wszelkie prośby o znalezienie gry, kierowane na gg, będą ignorowane. Również anonimowe wiadomości typu "jesteś?" nie będą brane pod uwagę. Jeśli piszesz w konkretnej sprawie, przedstaw się i napisz o co chodzi :)


Najprostszą i najwygodniejszą dla mnie formą kontaktu jest wysłanie Prywatnej Wiadomości na naszym Forum, bądź po prostu zakładanie wątków z prośbami, pomysłami, czy zgłoszeniami usterek. Jako, że przeglądam forum bardzo często, masz pewność w miarę szybkiej odpowiedzi. :)

Evil
Zabronione jest bezpośrednie linkowanie ROM-ów / obrazków znajdujących się w naszym serwisie. Uszanuj nas i nie kradnij!