Mario Bros

Gry na NES - Mario BrosGry na NES - Mario Bros

Mario Bros jest grą która zamyka nas w mrocznym świecie hydraulików, którzy wędrując po krętych i niebezpiecznych ściekach i podziemiach systemów kanalizacyjnych Nowego Yorku walczą z wszelakim plugastwem które się tam zalęgło. W grze wcielamy się w postacie hydraulików którzy poruszając się po platformach eksterminują żyjące w kanałach stworzenia, po przez przewrócenie zwierzątka gdy jesteśmy platformę niżej(waląc w sufit) oraz wymierzenie kopa w przysłowiową rzyć.

Mechanika gry jest prosta, na górze i na dole ekranu są rury. Z górnych wychodzą różnej maści stworzenia (które my bezlitośnie kopiemy w rzyć po przewróceniu ) które zmierzają do dolnych rur by znów pojawić się w górnych. My natomiast my mamy do dyspozycji przechodzenie z lewego końca ekranu na prawy oraz guzik POW który po naciśnięciu przewraca wszystkie stworzenia na plecy .

Stwory którym po pewnym czasie nie zostanie zaaplikowany kop w rzyć stają się szybsze i przez to trudniejsze do zabicia. Z wrogów też można wymienić dziwną kulkę buczącą która nas zabija gdy dotknie.

Gra ogólnie jak na swoje lata nie wygląda źle, mimo że widać dużą prostotę graficzną to jednak nie razi ona po oczach paletą kolorów i jest dobrana całkiem porządku. Denerwujący po dłuższym graniu jest brak jakiejkolwiek muzyki , i jedyne co słyszymy jest coraz bardziej wkurzający odgłos chodu oraz jeszcze gorszy dźwięk skoku:)

Dużą dawkę grywalności dodaje tryb dla dwóch graczy który pozwala na chwilę przyzwoitej rozrywki.
Autor: Potak

Mario Bros z pegasusa do pobrania, Mario Bros nes

Powróć do listy gier na "M"

Zabronione jest bezpośrednie linkowanie ROM-ów / obrazków znajdujących się w naszym serwisie. Uszanuj nas i nie kradnij!