Mickey's Safari in Letterland

Gry na NES - Mickey's Safari in LetterlandGry na NES - Mickey's Safari in Letterland

Mickey's Safari in Letterland, to gra która powstała w 1992 r. W grze sterujemy Mikim, który szuka liter. Mamy do wyboru 3 poziomy trudności: normal (6 etapów), advanced (12 etapów) i super advanced ( 26 etapów). W żadnym z nich nie da się stracić życia, więc jest dość prosto. Mamy 6 miejsc, które musimy odwiedzić: Yukon, Caribbean, Jungle, Pyramid, Forest i Swamp. Do każdego miejsca wozi nas, swoim samochodem, Goofy.

Podczas wędrówki łapiemy w siatkę litery (3 w każdym etapie) i kamienne tablice (każda na końcu etapu). Jeśli znajdziemy trzy litery (tworzą one słowo po angielsku) dowiemy się, w postaci grafiki, co ono znaczy. Na kamiennych tablicach Goofy, kręcąc korbą, wybija litery, które umieszczamy w odpowiednich miejscach na półkach. Grafika w grze jest ładna i dobrze wkomponowuje się w klimat gry. Animacje bohaterów są interesujące. O muzyce również nie można powiedzieć złego słowa, pasuje do gry i wpada w ucho. Ogólnie jest to ciekawa gra, dzięki której można dowiedzieć się znaczeń niektórych 3-literowych angielskich słów i wymawiać litery w tym języku. Myślę, że warto w nią zagrać.
Autor: zxcv

Mickey's Safari in Letterland z pegasusa do pobrania, nes

Powróć do listy gier na "M"

Zabronione jest bezpośrednie linkowanie ROM-ów / obrazków znajdujących się w naszym serwisie. Uszanuj nas i nie kradnij!