Nekketsu Kakutou Densetsu (Riki Kunio)

Gry na NES - Riki KunioGry na NES - Riki Kunio

Nekketsu Kakutou Densetsu jest kolejną odsłoną przygód Kunio Kun'a który tym razem bierze udział w turnieju w turnieju sztuk walki.

W grze mamy do dyspozycji dwa tryby:

pierwszym trybem jest Story, w którym musimy wygrać turniej sztuk walki. Jest to tryb na jednego bądz dwóch graczy. Wybieramy kim chcemy grać, wpisujemy imię datę urodzenia oraz grupę krwi co ma duży wpływ na styl walki jaki dostajemy.

Jeżeli gramy samemu wybieramy też naszego partnera który będzie nam pomagał w walce(do wyboru mamy 16 zawodników). Po przez zdobywane zwycięstwa rośnie nam i naszemu pomocnikowi poziom czyli zyskujemy coraz mocniejsze statystyki.

Drugim trybem jest natomiast Rumble gdzie z kolei gdzie walczymy aż do czterech osób w trybie pojedyńczej walki każdy na każdego.

Gra składa się z kilku ciekawie zrobionych poziomów, w każdym z nich możemy znaleść kawałek otoczenia, który pomoze nam w zadawaniu ran przeciwnikowi.Mamy etap gdzie są druty pod napięciem,w innym jest most z kolcami albo pole minowe.

Każdy etap jest zrobiony dokładnie,grafika jest ładna, a postacie dysponują dużym wachlarzem ciosów. Zaczynając od zwykłych ciosów pięscią i nogą mamy do dyspozycji kombosy, jak i super ciosy, wslizgi, skakanie na leżącego z łokciem, wyskok z nogą,rzuty przeciwnikiem a nawet można wyrzucić swojego partnera na wroga:P

Po pokonaniu całego turnieju musimy się zmierzyć ze słynnymi tygrysami, które do łatwych nie należą.

Muzyka w grze jest dobra i jak zawsze Technos postarał się by muzyka była zróznicowana i wpadająca w ucho.

Krótko mówiąc Nekketsu Kakutou Densetsu jest bardzo dobrą bijatyką,jest bardzo dynamiczna,a przy tym w tą grę gra się dobrze zarówno samemu, jak i na dwóch graczy.
Autor: Potak

Nekketsu Kakutou Densetsu pegasus, pobierz

Powróć do listy gier na "N"

Zabronione jest bezpośrednie linkowanie ROM-ów / obrazków znajdujących się w naszym serwisie. Uszanuj nas i nie kradnij!