Nintendo World Cup

Gry na NES - Nintendo World CupGry na NES - Nintendo World Cup

Nintendo World Cup to zmodyfikowana wersja gry Nekketsu Koukoku Dodge Ball bu Soccer Hen, przeznaczona na rynki poza Japonią. Panowie z Technos uznali, że tamtejsi gracze będą woleli powalczyć o puchar świata niż wcielać się w szkolną drużynę z Japonii.

Mechanika gry pozostała taka sama, ale zamiast drużyn szkolnych możemy zagrać jedną z 13 dostępnych reprezentacji (Kamerun, Francja, Rosja, Holandia, Hiszpania Włochy, Niemcy,Anglia, Meksyk, Argentyna, Brazylia, oraz USA i oczywiście Japonia). Zrezygnowano też z nietypowych boisk, dzięki czemu unikniemy ślizgania się po lodzie i rozbijania naszych zawodników o kamienie.

System rozgrywki również nie uległ zmianie, żeby zdobyć puchar musimy pokonać kolejno 12 drużyn. Niestety twórcy uznali chyba, że gracze z poza Japonii mają po dwie lewe ręce i znacząco obniżyli poziom trudności. Bez problemu można wygrać kilkunastoma bramkami, a że mecz trwa aż 8 minut można paść z nudów. Dopiero 3 ostatnie drużyny stanowią jakieś wyzwanie, ale i tak nijak się mają do najlepszych składów z Soccer Hen. W trybie multi jednak nie ma z tym problemu, a możliwość wyboru reprezentacji stawia Nintendo World Cup w tym trybie na wyższej pozycji.

Tak więc o ile gramy samemu lepiej pozostać przy Soccer Hen, a do gry z kumplem odpalić Nintendo World Cup.
Autor: Gararz

pobierz Nintendo World Cup z pegasusa, nes

Powróć do listy gier na "N"

Zabronione jest bezpośrednie linkowanie ROM-ów / obrazków znajdujących się w naszym serwisie. Uszanuj nas i nie kradnij!