Nuts & Milk

Gry na NES - Nuts & MilkGry na NES - Nuts & Milk

Nuts & Milk jest platwormówką stworzoną przez Hudson Soft w 1984 roku. Jest też pierwszą grą wydaną przez firmę Hudson Soft.

W grze sterujemy różowym czymś zwanym Milk a cała gra polega na zebraniu wszystkich owoców na mapie oraz dostanie się do ukochanej Milk'a znajdującej się w domku. Jednak gra nie jest tak latwa hoho. W dązeniu do naszego celu przeszkadza nam Nuts.

Milk może skakać oraz wspinać się po sznurkowych mostach, jednak trzeba uważać ponieważ jak się spadnie to przez chwilę Milk leży nieprzytomny, co daje szanse Nutsowi na złapanie naszego różowego herosa.

W grze mamy do wyboru grę na jednego gracza lub na dwóch którzy grają po sobie co nie jest jakimś świetnym rozwiązaniem.

Fajną sprawą jest edytor poziomów który sprawia że można chwile dłużej posiedziec przy grze robiąc własne poziomy.

Gra jest kolorowa, no może nie jest jakaś śliczna graficznie, ale jak na tamten rok to uważam że gra prezentuje się nieźle. Do tego muzyczka jest w porzadku, więc myśle że chwilkę można pograć ;)
Autor: Potak

pobierz Nuts & Milk z pegasusa, nes

Powróć do listy gier na "N"

Zabronione jest bezpośrednie linkowanie ROM-ów / obrazków znajdujących się w naszym serwisie. Uszanuj nas i nie kradnij!