O nas słów kilka


Gry Pegasus - logo nintendoSerwis Gry-Pegasus został otwarty 3 sierpnia 2008 roku (wtedy pojawił się w sieci, powstał odrobinę wcześniej). Początkowo nazywaliśmy się NES Heaven, jednakże wspólną decyzją załogi i znacznej części użytkowników było "spolszczenie nazwy". Strona powstała z zamiłowania do legendarnej konsoli Pegasus, czyli polskiego klona Nintendo Famicom / NES.

W sieci jest kilka serwisów poświęconych tej konsoli. Co wyróżnia ten? Przede wszystkim podejście do użytkowników :) Moim zdaniem wspomnienia nic nie kosztują, zatem na Gry-Pegasus nie ujrzycie wyskakujących bannerów, reklam google poupychanych, gdzie tylko się da i innych tego typu rzeczy. Całość jest stworzona wyłącznie z pasji i miłości do poczciwej konsoli, nie zaś dla zarabiania pieniędzy na reklamach. ;) Poza tym większość stron o wspaniałej platformie Nintendo jest niestety traktowana przez twórców "po macoszemu" i zostaje porzucona, gdy tylko osiągnie odpowiednią popularność. Tutaj jest i będzie inaczej. :)
Evil

Kartoteka zawierająca dane osób tworzących serwis:


Evil

m-o-07

JaroM'cin

Orlasek


Byli współpracownicy:
Arancie, Azure_92, Ferret, Awek, Gararz, Chip'n'tune, Pacek, Potak, SzuSzu19, wanna-amigo


Zabronione jest bezpośrednie linkowanie ROM-ów / obrazków znajdujących się w naszym serwisie. Uszanuj nas i nie kradnij!