Pinball

Gry na NES - PinballGry na NES - Pinball

Pinball - gra przeniesiona z automatów na konsole w 1984 r. w Japonii, rok później dotarła do Ameryki. Dla wielu znana z kartridża 168 in 1.

System gry jest prosty i niektórym znany, za pomocą dwóch łapek piłkę odbijamy. Mamy za zadanie "nabić" jak najwięcej punktów, czyli uderzać w co tylko się da na stole. Nie możemy jednocześnie pozwolić, by piłka przeleciała między łapkami lub minęła łapki bocznym tunelem, bowiem stracimy życie. Można dostać się też do strefy bonusowej, gdzie zamiast łapkami sterujemy... Mario trzymającym platformę.

Jako, iż to rok ohoho tak wczesny, to grafika i muzyka (w sumie dźwięki) niestety nie powalają. Niemniej jednak są dość wyraźne. Najbardziej mi szkoda, że nie ma żadnej muzyki w tle, bo grzmocąc kolejne 100k punktów chce się walnąć baranka o ścianę. Chociaż, jak ma być taka jak w Lunar Ball, to...

Opis krótki, to niech i podsumowanie takie będzie. Polecam tę grę, bo jest prosta jak y=x. Dobra na 5 minut, jak i na bicie rekordu. No ale zachwycać nie ma czym.
Autor: Jaro

pobierz Pinball, nes

Powróć do listy gier na "P"

Zabronione jest bezpośrednie linkowanie ROM-ów / obrazków znajdujących się w naszym serwisie. Uszanuj nas i nie kradnij!