Sesame Street 123

Gry na NES - Sesame Street 123Gry na NES - Sesame Street 123

Chciałabym Wam, drodzy milusińscy przedstawić grę z serii Ulica Sezamkowa, tak, starą i dobrą Ulicę Sezamkową. Niestety nie jest to platformówka ze znanymi wszystkim postaciami a gra edukacyjna dla trochę młodszych graczy. Więc jeśli macie dzieci, młodsze rodzeństwo lub sami jesteście dziećmi, to śmiało można ją odpalić i łyknąć trochę wiedzy.

Zaczynamy od wyboru czego chcemy się właściwie nauczyć. Jeśli interesuje nas liczenie wybieramy Astro Grover, jeśli nauka kolorów i dopasowania kształtów to Ernie’s Magic Shapes. W pierwszej grze w świat matematyki wprowadza nas tytułowy Grover, obliczeń dokonujemy na zielonych stworkach wyskakujących ze swoich statków kosmicznych. Druga natomiast polega na dopasowaniu kolorów i kształtów klocków, czyli prościzna w porównaniu z matematyką :P Właściwie nic więcej dodać nie można, bo jako gra edukacyjna moim zdaniem spełnia swoją rolę. Co prawda graficznie można by było ją wykonać trochę lepiej ale nie oczekujmy cudów od gry z 1988 roku. Po prostu ma prawo mieć swoje niedociągnięcia ale mimo tego doczekała się swoich kontynuacji, więc coś w niej musi być.

Ocena: 3/10

Autor: m-o-07

pobierz Sesame Street 123, nes

Powróć do listy gier na "S"

Zabronione jest bezpośrednie linkowanie ROM-ów / obrazków znajdujących się w naszym serwisie. Uszanuj nas i nie kradnij!