Super Robin Hood

Gry na NES - Super Robin HoodGry na NES - Super Robin Hood

Legendarna gra ze złotej czwórki. Rzadko która gra potrafiła wzbudzać takie emocje jak Super Robin Hood. Tą grę przechodziło się przy dopingu całej rodziny, a rozpaczy kiedy nasz Robin poległ w ostatniej komnacie nie było końca. Uczucie radości (i ulgi) gdy w końcu udało nam się uratować księżniczkę, przedzierając się przez ostatnie komnaty z jednym "serduszkiem" pozostaje niezapomniane.

Dziś, gdy emulator zapewnia możliwość zapisania save'a w dowolnym momencie gra nie wzbudza aż tak wielkich emocji, wciąż jednak pozostaje wymagającą zręcznościówką. Tym którzy nie mieli okazji zagrać należy się krótki opis. Super Robin Hood to platformówka w której przemiesczamy po zamku zbierająć rozrzucone skarby. Co ciekawe gra nie jest podzielona na poziomy, cały czas poruszamy się po jednym rozległym obszarze. Taktyka "na Rambo" w SRH nie przejdzie, próba szybkiego ominięcia kilku przeszkód na raz w większości przypadków skończy się utratą kilku bezcennych serduszek. Zamiast tego lepiej spokojnie przeanalizować rozmieszczenie i zachowanie przeszkód oraz przeciwników i wyczekać na odpowiedni moment.

Teraz trochę o technicznej stronie gry. Grafika nie jest wybitna, postacie są mocno uproszcone, wykonanie elementów wystroju i tła co najwyżej średnie. Za to muzyka jest przyjemna i wpada w ucho.

Gra warta polecenia, zapewni rozrywkę na długie godziny, jeśli tylko wystarczy Ci wytrwałości.
Autor: Gararz

Super Robin Hood pegasus, pobierz

Powróć do listy gier na "S"

Zabronione jest bezpośrednie linkowanie ROM-ów / obrazków znajdujących się w naszym serwisie. Uszanuj nas i nie kradnij!