Teenage Mutant Ninja Turtles - Tournament Fighters

Gry na NES - Teenage Mutant Ninja Turtles - Tournament FightersGry na NES - Teenage Mutant Ninja Turtles - Tournament Fighters

Następna gra od Konami o walecznych żółwiach. Tym razem Shredder wyzwał wszystkich na wielki turniej odbywający się na ulicach Manhattanu.

Do dyspozycji mamy cztery tryby:

STORY MODE:
Wybierz jednego z 4 żółwi, by wziąć udział w Turnieju w którym do pokonania masz resztę żółwi, Casey'a Jones'a Hot Head'a oraz Shreddera.

VS. PLAYER:
Wybierz swoją ulubioną postać i zmierz się z drugim graczem. Istnieje jeden wyjątek, tylko jeden gracz może wybrać Hot Heada.

VS. CPU:
Walcz z komuterem wybraną przez siebie postacią.Poziom trudności Komputera możesz zmieniać w Option.

TOURNAMENT:
Weź udział w turnieju na czterech graczy, by wyłonić najlepszego.Można ustawić od 1 do 4 graczy ewentualnie czterech graczy sterowanych przez komputer.Specjalne ataki
Każda z postaci ma 1 lub 2 specjalne ataki które różnią się między sobą stopniem trudności wykonania i siłą ciosu. Żadna z postaci nie jest do siebie podobna,więc każdą postacią do sie grać całkowicie inaczej.

Fireball
Stań nad przedmiotem który opuszcza Splinter naciśnij dół i B by podnieść. Potem wystarczy nacisnąc dół porzód oraz B by rzucić we wroga Fireballem.

Blokowanie:
Umiejętne blokowanie nie przychodzi od razu, lecz warto się go nauczyć, gdyż w krytycznym momencie blokowanie może uratowac z opresji.

Przerzuty:
Każda postać ma cios przerzucający który powoduje duże obrażenia, używaj tego ciosu jak najczęściej.

ZAWODNICY:

Gry NES, PegasusLEONARDO
Nawet przywódca grupy żółwi ninja nie jest tak silny jak niekórzy przeciwnicy turnieju, jednak Leonardo dysponuje bardzo dobrą techniką walki, szczególnie dobry cios to Tornado Spinning Kick.


Tornado Spinning Kick: by wykonac Tornado Spinning Kick musisz nacisnąć dół, tył a następnie przycisk A

Shoulder Throw: dotykając przeciwnika naciśnij przycisk B

Gry NES, PegasusRAPHAEL
najszybciej wpadający w złość członek grupy żółwi. Jego ulubiony cios to gryzienie przeciwnika. Razem z resztą grupy uczestniczy w turnieju by zmierzyć się z Shredderem


Turtle Drill: w pewnej odległości od przeciwnika trzeba nacisnąć przód i B jednocześnie

Turtle Bite: dotykająć przeciwnika naciśnij przycisk B

Gry NES, PegasusMICHAELANGELO
Najbardziej z całej czwórki lubi kawały. Ma duzy potencjał w walce, ale woli się zabawić i zjeśc pizze. Jego Kangaroo Kick nie jest bardzo potężny, ale za to jest bardzo elastycznym ciosem.


Kangaroo Kick: przytrzymaj Dół po czym naciśnij A

Somersault Throw: dotykając przeciwnika naciśnij przycisk B

Gry NES, PegasusDONATELLO
Nie jest może tak silny jak reszta uczestników turnieju ale nadrabia to sprytem. Jego Hell drop jest łatwy do wykonania a przy tym bardzo skuteczny.


Hell Drop: musisz przytrzymać przycisk Dół, po czy naciśnij Góra i A

Shoulder Throw: dotykając przeciwnika naciśnij przycisk B

Gry NES, PegasusCASEY
Jest jedynym uczestnikiem który uznał że będzie korzystał z broni. Mimo że tą bronią jest zwykły kij hokejowy, to Casey potrafi nim władać jak całkiem potężną bronią.


Somersault Stick: przytrzymaj Dół po czym naciśnij Góra i B

Spiral Attack: naciśnij przód dól tył i B

German Suplex: dotykając przeciwnika naciśnij przycisk B

Gry NES, PegasusHOTHEAD
Kiedyś był strażakiem jednak Hothead nadal ma duzo wspólnego z ogniem. Jego ciało zostało w tajemniczy sposób przejęte przez starożytną duszę Smoczego Samuraja. Jest największym uczestnikiem turnieju. Nie da się walczyć Hot Head vs Hot Head ponieważ dusza smoka nie zezwala na takie walki.

Fire Breath: Naciśnij Dół Przód i A

Biting Throw; dotykając przeciwnika naciśnij przycisk B

Gry NES, PegasusSHREDDER
Shredder stworzył turniej by walczyć z żółwiami i ich znajomymi więc ostatnia walka w turnieju jest przeciwko niemu. Wszystkie jego umiejętności są wyćwiczone do perfekcji, więc walka z nim nie będzie prostym zadaniem.


Brust Attack: Przód Dół i B

Exlosion Punch: Naciśnij szybko dwa razy B

Hikoki Throw: dotykając przeciwnika naciśnij przycisk B
Autor: Potak

pobierz Teenage Mutant Ninja Turtles - Tournament Fighters, nes

Powróć do listy gier na "T"

Zabronione jest bezpośrednie linkowanie ROM-ów / obrazków znajdujących się w naszym serwisie. Uszanuj nas i nie kradnij!