Tiny Toon Adventures

Tiny Toon Adventures z pegazusaTiny Toon Adventures z pegazusa

Tiny Toon Adventures to kolejna gra z serii "byle do przodu". Jednak ta ma w sobie coś wyjątkowego. To "coś".

Jak na dobrą platformówkę przystało, musi być okropnie rozbudowana fabuła. Otóż dziewczyna królika (zająca?) została porwana. Jako, iż królik wyruszył odbić swoją ukochaną potwierdził hipotezę, że króliki są bardzo wojownicze. Nasz podopieczny kica do ukochanej niszcząc kolejne zbieraniny wrogów.

Jednak co tam jeden królik zdziała? Nie za dużo, dlatego twórcy (Konami) do pomocy dołączyli trzy postacie:
- kaczora, który świetnie (jak na kaczora) lata i pływa;
- diabła tasmańskiego, który swoim tornadem niszczy przeciwników;
- kota, który, jak to koty, nieźle się wspina;

Kumpla wybieramy przed każdym z 6 etapów, z których każdy ma 3 rundy. Po drugiej musimy uciekać przed dziewczynką, albo przechodzimy level jeszcze raz, a po trzeciej mamy do czynienia z bossem. Po jego pokonaniu otrzymujemy klucz, który pomoże nam w uwolnieniu ukochanej.

Jednak nie obejdzie się bez dodaktowych żyć. Zdobywamy je zbierając marchewki (i jabłka), które wymienić możemy w specjalnym punkcie. 30 sztuk = jedno życie. To wielka zaleta, bowiem ciężko opuszczać te animkowe klimaty.

Dźwięk zasługuje na brawa. Zmienia się po każdej rundzie, i oddaje charakter gry; np. w zamku jest jakaś straszna nuta, a na łące wesoła, żywa muzyczka. A grafika, no cóż, ani zła, ani dobra. W efekcie powracamy umysłem do wczesnej młodości.
Autor: Son4R

Tiny Toon Adventures pegasus pobierz

Powróć do listy gier na "T"

Zabronione jest bezpośrednie linkowanie ROM-ów / obrazków znajdujących się w naszym serwisie. Uszanuj nas i nie kradnij!