Tiny Toon Adventures 2 - Trouble in Wackyland

Gry na NES - Tiny Toon Adventures 2 - Trouble in WackylandGry na NES - Tiny Toon Adventures 2 - Trouble in Wackyland

Tiny Toon Adventures 2 - Trouble in Wackyland to gra stworzona przez Konami w 1993r. Na początku poznajemy fabułę tj. otwarcie nowego parku rozrywki i zaproszenie tam animków. Jak się okazuje jego właścicielem jest Montana Max, który umieścił tam wiele pułapek. Naszym zadaniem jest przejście 4 mini gier i rundy finałowej. Przed rozpoczęciem gry mamy dziesięć biletów, które wykorzystujemy do rozpoczęcia rozgrywki. Oprócz tego możemy jeszcze dostać dodatkowe bilety za zdobyte punkty.

Minigry to: "high speed log ride", "roller coaster", "bumper cars" i "train". W pierwszej sterujemy Furballem, który płynie rzeką na balu drzewa; w drugiej Babs Bunny, jadącą kolejką; w kolejnej Plucky Duckiem, który porusza się samochodzikiem; a w ostatniej Hamtonem J. Pig, biegnącym po poruszającym się pociągu. Po przejściu każdej zdobywamy 1 złoty bilet. Za 4 odblokowujemy dostęp do finałowej rundy - "fun house".

Postacią którą w niej sterujemy jest Buster Bunny. Chodzi on po zamku w którym zmienia się grawitacja. Na koniec walczymy z Montaną Maxem w balonie. Po jego pokonaniu widzimy świętujących bohaterów gry. Ogólnie jest to bardzo dobra gra, ale nie może równać się z pierwszą częścią(tamta była typową platformówką). Niektóre mini gry są, jak dla mnie, dość trudne. Oprawa graficzna stoi, podobnie jak w części pierwszej, na wysokim poziomie. Muzyka także jest dobra. Uważam, że to gra w którą warto zagrać.

Ocena: 8/10

Autor: zxcv

pobierz Tiny Toon Adventures 2 - Trouble in Wackyland, nes

Powróć do listy gier na "T"

Zabronione jest bezpośrednie linkowanie ROM-ów / obrazków znajdujących się w naszym serwisie. Uszanuj nas i nie kradnij!