Warpman

Gry na NES - WarpmanGry na NES - Warpman

Tak! To cudeńko to istny pokład nieskończonej liczby godzin grania na dwie osoby. Oto ogłaszam wszem i wobec - Warp Man kosi we dwóch!

Ale nieco teorii... zakwalifikowałbym to do strzelanki, w której jako dzielny astronauta zwalczasz kosmitów w galaktykach. Im wyżej zajdziesz, tym oczywiście większe i trudniejsze do pokonania monstra postawią przed Tobą. Ale nie tylko galaktyki staną sie polem bitwy. Jeżeli będziesz miał farta, to możesz natrafić na coś na kształt krzyża, co uaktywni portal na środku mapy. Jeśli w to wejdziesz, wówczas bramy się otworzą, a Ciebie przeniosą do magicznego pokoju z nieskończoną liczbą min. Z takim arsenałem nie straszny już Ci będzie żaden monster! :) Oczywiście znajdziesz tutaj także bonusy, w zasadzie jest on jeden. Co jakiś czas przez jeden z krańców etapu przewijał się będzie jakiś kosmita, który na ogonie będzie niósł jakąś literkę. Żeby nie przedłużać, z literek tych można ułożyć słowo "EXTRA", za które naturalnie otrzymasz punkty.

Grafika jest niezwykle prosta i przejrzysta, nie gryzie po oczach i to sie liczy. Muza podobnie, w kółko ten sam bit, a odgłosy strzałów, skradających sie za kosmitami literek to istna psychodela.

Według mnie, ta gra jest po prostu stworzona do gry we dwóch, jest to swego rodzaju Sequel Tanków, które znalazły tak wielkie rzesze fanów. I chociaż Warp Man jest osadzony w zupełnie innych realiach, to potrafi przynieść tak samo wiele grywalności jak jego "ziemski" odpowiednik. Zdecydowanie polecam!
Autor: Orlasek

Warpman pegasus, pobierz

Powróć do listy gier na "W"

Zabronione jest bezpośrednie linkowanie ROM-ów / obrazków znajdujących się w naszym serwisie. Uszanuj nas i nie kradnij!