Wild Gunman

Gry na NES - Wild GunmanGry na NES - Wild Gunman

Wild Gunman jest kolejnym hitem na Zappera wyprodukowanym w 1984 roku przez firmę Nintendo, w której mamy pojedynkować się z kowbojam.

Jest to przełomowa gra, w której pierwszy raz wykorzystano syntezę głosu ludzkiego. na początku każdego etapu podchodzi na środek ekranu kowboj, w tym czasie nie możemy w niego strzelic ponieważ oznacza to automatycznie przegraną. W grze widzimy wskaźnik reakcji przeciwnika, czyli ile minie czasu zanim przeciwnik odda strzał. Kiedy zobaczymy błysk w oku przeciwnika oraz uslyszymy "fire"! to znak że możemy strzelać. Co etap zwiększa się szybkość strzału przeciwnika, a i poszczególny typ przeciwnika różni się szybkością strzelania.

Wild Gunman oferuje trzy tryby:

1 Outlaw gdzie pojedynkujemy się z jednym kowbojem.

2 Outlaw gdzie pojedynkujemy się z dwoma kowbojami na raz

3 Gang w którym strzelamy do pojawiających się w oknach oraz drzwiach bandytów. Nie czekamy na żaden znak, po prostu strzelamy we wszystko co się pojawi w oknie :) W tym trybie mamy 15 naboi do zabicia 10 bandytów.

Znów muszę powiedzieć, że grafika jak na tamte czasy jest bardzo ładna, postacie są ładnie zrobione,są ze cztery rózne postacie, tło jest niestety cały czas takie same, zmienione jest tylko w trybie Gang.

Wild Gunman jest następną grą na Zappera która prezentuje sobą dużą grywalność mimo nie za dobrej grafiki.
Autor: Potak

Wild Gunman pegasus, pobierz

Powróć do listy gier na "W"

Zabronione jest bezpośrednie linkowanie ROM-ów / obrazków znajdujących się w naszym serwisie. Uszanuj nas i nie kradnij!