Young Indiana Jones Chronicles

Gry na NES - Young Indiana Jones ChroniclesGry na NES - Young Indiana Jones Chronicles

W Young Indiana Jones Chronicles uczestniczymy w wydarzeniach z młodości tytułowego bohatera, przemierzając zróżnicowane lokacje rozrzucone wielu miejscach świata.

Początkowe poziomy umiejscowione są w Meksyku, gdzie walczymy z bandytami generała Pancho w pustynnej scenerii północnego Meksyku i w głębokich kopalniach. W dalszych etapach przenosimy się do Europy, a ściślej mówiąc do Niemiec i Francji w czasie I wojny światowej. Tutaj postrzelamy sobie do niemieckich żołnierzy i pojeździmy na motorze. Ostatnia plansza także jest w Niemczech, ale dla odmiany schodzimy do tajnej niemieckiej fabryki. I tutaj następuje pewien zgrzyt, moim zdaniem fabryka wygląda zbyt kosmicznie, nie pasuje do reszty i psuje, do tej pory dobry, klimat gry.. Jeśli chodzi o uzbrojenie, to jest całkiem dobrze, mamy do dyspozycji szeroki arsenał, począwszy od kamieni, bata i noży, a na wszelakiej broni palnej kończąc. Plansze są ciekawe i klimatyczne, przeciwnicy urozmaiceni.

Teraz przejdę do technicznej strony gry. Grafika nie jest najwyższych lotów, ale też nie jest brzydka i buduje odpowiedni klimat. Muzyka pasuje do tempa gry i nie rozprasza. Ogólnie mówiąc gra jest dobrze wykonana.

Young Indiana Jones Chronicles nie jest wybitna, ale można pograć.
Autor: Gararz

pobierz Young Indiana Jones Chronicles z pegasusa, nes

Powróć do listy gier na "Y"

Zabronione jest bezpośrednie linkowanie ROM-ów / obrazków znajdujących się w naszym serwisie. Uszanuj nas i nie kradnij!