Drogi użytkowniku, pomóż nam w utrzymaniu strony!


Gry NES, Pegasus, FamicomDokładamy (ja - administrator, jak i cała załoga) wszelkich starań, by strona była jak najlepsza i przynosiła ogrom radości użytkownikom. Z przyjemnością poświęcamy swój czas na budowanie tego wirtualnego pomnika legendarnej konsoli, przy którym każdy z Was może usiąść, powspominać, rozerwać się. :) Robimy to za darmo, jako jedna z ostatnich popularnych stron w internecie nasza nie jest oklejona reklamami, wyskakującymi okienkami a wszelkie zasoby udostępnione są bez żadnych opłat.

Utrzymanie serwera kosztuje jednak odrobinę (w tej chwili jest to 168 złotych rocznie). Jeśli chcecie nas dobrowolnie wesprzeć, podziękować za naszą pracę i dołożyć swoją cegiełkę na utrzymanie serwisu przy życiu, możecie to zrobić w bardzo prosty sposób. Wystarczy wysłać sms pod jeden ze wskazanych niżej numerów i wysłać otrzymany kod na mój adres mailowy evil@gry-pegasus.xaa.pl lub gg 480832 (jeśli ktoś chce zostać wpisany na listę darczyńców, to proszę o podanie imienia / pseudonimu).

-> By dorzucić 2 złote na utrzymanie serwera wyślij SMS o treści Ag.xaa na numer 72480. Koszt SMS-a to 2,46 PLN brutto.

-> By dorzucić 3 złote na utrzymanie serwera wyślij SMS o treści Ag.xaa na numer 73480. Koszt SMS-a to 3,69 PLN brutto.

-> By dorzucić 5 złotych na utrzymanie serwera wyślij SMS o treści Ag.xaa na numer 75480. Koszt SMS-a to 6,15 PLN brutto.

Cała kwota, nie licząc naturalnie podatku, zostanie przekazana do naszego wirtualnego portfela, z którego następnie opłacany jest serwer. Pięniedzy tych nie można w żaden sposób wypłacić ani przelać na inne konto, całość jest przeznaczana wyłącznie na serwer. Podkreślam, że nie zyskujecie niczego w zamian - żadnego statusu vip, ukrytych opcji, szczególnego traktowania. Wszystko na stronie oraz forum było i pozostanie na zawsze darmowe. Ta zbiórka ma charakter dobrowolny - jeśli komuś zostają drobne na koncie, będzie nam bardzo miło gdy przeznaczy je na nasz serwer.


-> Aktualny stan portfela i lista darczyńców <-
Evil
Zabronione jest bezpośrednie linkowanie ROM-ów / obrazków znajdujących się w naszym serwisie. Uszanuj nas i nie kradnij!